Wielu przedsiębiorców nie decyduje się na promowanie swojej firmy online, ponieważ nie wie ile kosztuje strona internetowa. Na całkowity koszt strony internetowej składa się zazwyczaj wiele czynników.

 

Strona internetowa- cena jest sumą następujących kosztów:

  1. Domena (adres strony) i hosting (serwer na którym przechowywana jest strona) – ok. 140 zł za rok.
  2. Grafiki użyte na stronie. Jeśli na stronie używane są płatne grafiki, należy liczyć się z wydatkiem ok. 130 zł za 10 zdjęć, jeśli jednak zdecydujemy się na zdjęcia z darmowych zasobów – 0 zł
  3. Koszt stworzenia strony internetowej– zależy to od wielkości i stopnia skomplikowania strony, jednak w przypadku zdecydowanej większości przedsiębiorstw wystarczy indywidualnie zaprojektowana wizytówka firmy w internecie, cena na TaniaWitryna.pl – 399 zł

 

Strony internetowe cennik

W zależności od rodzaju strony, szacowany koszt stworzenia przez nas strony internetowej może się różnić, przedstawia to tabela poniżej.

 

Rodzaj strony Cena Więcej informacji
Wizytówka internetowa 399 zł Więcej informacji
Strona internetowa 799 zł Więcej informacji
Sklep internetowy 999 zł Więcej informacji

 

Ceny stron www mogą się nieznacznie zmieniać w zależności od ilości podstron i skomplikowania projektu. W celu dokładnej wyceny zapraszamy do kontaktu.

Maksymalny termin realizacji przedstawia się następująco:

  • wizytówka internetowa- 14 dni
  • strona internetowa- 30 dni
  • sklep internetowy- 45 dni

Termin realizacji jest jednak zazwyczaj dużo krótszy.

Usługi dostępne gratis:

 

1) Przystosowanie strony do wyświetlania na urządzeniach mobilnych

Duża część użytkowników do przeglądania internetu nie używa już komputerów, lecz swoich telefonów- zadbamy o to aby twoja strona była czytelna na ich ekranach.

2) Załatwienie wszelkich formalności związanych z kupnem domeny i hostingu.

Kupno hostingu, kupno domeny, podłączenie domeny do hostingu, zainstalowanie na nim gotowej strony… to wszystko może być dla laika dużym wyzwaniem. Dlatego, wedle życzenia, robimy to wszystko za naszych klientów. Dzięki temu otrzymują Państwo produkt gotowy, który jest dostępny dla internautów od razu po zakończeniu prac.

3) W pełni funkcjonalny panel administracyjny.

W razie gdyby w przyszłości zaszła potrzeba dokonania zmian na stronie- nowy numer telefonu, nowa lokalizacja lub jakikolwiek inny element, dajemy klientowi dostęp do intuicyjnego panelu administracyjnego, za pomocą którego można dokonać wszelkich niezbędnych poprawek.

Zadaj nam pytanie lub złóż zamówienie

Kontakt