TWORZENIE STRON WWW

TWORZENIE STRON WWW

Potrzebujesz własnego serwisu internetowego? Niezależnie od tego czy masz już gotowy projekt, czy dopiero wpadłeś na pomysł i zupełnie nie wiesz jak mogłaby wyglądać jego realizacja- skorzystaj z możliwości darmowej konsultacji- zapewniamy szczegółową pomoc na każdym etapie projektu i wycenimy jego realizacje. Konsultacja jest w stu procentach darmowa i niezobowiązująca do podjęcia z nami współpracy. Czekamy na twoją wiadomość!

Każda strona jest inna, więc podlega indywidualnej wycenie, jednak większość cen wykonywanych przez nas stron internetowych oscyluje w okolicach 1199 zł (plus ewentualny koszt domeny i hostingu)

NASZYM KLIENTOM GWARANTUJEMY:

NASZYM KLIENTOM GWARANTUJEMY:

Szybki kontakt

Z doświadczenia wiemy, że wielu klientów jest zdezorientowanych całym procesem zakładania własnej strony. Oferujemy pełne doradztwo na każdym etapie realizacji projektu. Gwarantujemy odpowiedź na Państwa wiadomości i telefony w ciągu maksymalnie 24 godzin.

Kupno domeny i serwera

Nie wiesz jak kupić własną domenę i serwer? My zrobimy to za ciebie- klientom którzy nie posiadają jeszcze własnego serwera i strony oferujemy nieodpłatne załatwienie za nich wszystkich formalności.

Profesjonalna strona internetowa

Oferujemy wykonywanie, profesjonalnych i przyjaznych użytkownikom witryn opartych na technologii WordPress. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

Wersja mobilna strony

Wykonywane przez nas strony są przystosowane zarówno do wyświetlania na komputerach jak i na urządzeniach mobilnych, czyli na telefonach i tabletach.

Szybki czas realizacji zlecenia

Gwarantujemy realizacje projektu w ciągu 14 dni dla wizytówki firmy lub w ciągu 30 dni dla stron oraz sklepów internetowych.

Możliwość edycji treści w przyszłości

Wszystkim klientom dajemy dostęp do panelu administracyjnego, co umożliwia samodzielne dokonywanie korekt w przyszłości (np. zmiana adresu Państwa firmy). W razie potrzeby oferujemy również darmowy instruktaż obsługi panelu.

Faktura VAT

Wystawiamy faktury VAT- płatność odbywa się przez zewnętrzny serwis Useme, gwarantujący bezpieczeństwo państwa płatności. Dowiedz się więcej.

 

Gwarancja zwrotu pieniędzy

W przypadku nie wywiązania się przez nas z umowy, każdemu klientowi przysługuje pełny zwrot pieniędzy.

STWORZONE PRZEZ NAS STRONY INTERNETOWE
 

slodka-tradycja.pl

Strona internetowa cukiernii

 
 

cosplaymanager.pl

Sklep internetowy z odzieżą

 

stomatologiakoba.pl

Gabinet stomatologiczny

STWORZONE PRZEZ NAS STRONY INTERNETOWE

slodka-tradycja.pl

Strona internetowa cukiernii
Zobacz

cosplaymanager.pl

Sklep internetowy z odzieżą
Zobacz

technikasanitarnapoznan.pl

Firma z branży komunalnej

Zobacz

Każda strona jest inna, więc podlega indywidualnej wycenie, jednak większość cen wykonywanych przez nas stron internetowych oscyluje w okolicach 799 zł (plus ewentualny koszt domeny i hostingu)

Zadaj nam pytanie lub złóż zamówienie

Kontakt