Zaznacz stronę

KRAINA BABECZEK

KRAINA BABECZEK

NAJLEPSZE BABECZKI W ŁODZI

Masz ochotę na coś słodkiego? A może organizujesz przyjęcie i chcesz zaskoczyć swoich gości nietypowym, słodkim poczęstunkiem? Nie mogłeś trafić lepiej, witamy na stronie Krainy Babeczek!

Tworzenie babeczek jet nie tylko naszą praca, ale i naszą pasją. W każdą muffinkę wkładamy całe nasze serce. W ofercie dostępne są zarówno standardowe babeczki (aktualny spis smaków dostępnych w danym tygodniu jest dostępny na naszym profilu na Facebooku), jak i babeczki robione na zamówienie.

 

Babeczki dostępne na zamówienie

W przypadku produktów dostępnych na zamówienie panuje pełna dowolność- klient może wybrać nadzienie, dodatki, posypke oraz dowolne, wykonywane przez nas ozdoby, co umożliwia Państwu stworzenie niepowtarzalnych babeczek, które na pewno na długo pozostaną w pamięci państwa gości.

 

Co mówią o nas nasi klienci?

 

Organizując szkolenia oraz spotkania firmowe, zawsze składam mniejsze lub większe zamówienie w Krainie Babeczek. Zarówno moi kontrahenci jak i pracownicy zawsze zachwycają się ich oryginalnymi zdobieniami.

Mirosław Saniewski

Rernod Picard

Wracając z pracy do domu często zaglądam do Krainy- dzięki cotygodniowym zmianom dostępnych babeczek nigdy nie zdażyło mi się jeszcze jeść tej samej babeczki po raz drugi. Zdecydowanie polecam to miejsce wszystkim fanom słodyczy!

Renata Czyżewska

Z Krainą Babeczek współpracowałem przy okazji organizacji urodzin syna- małym gościom bardzo podobały się babeczki z wizerunkami ich ulubionych postaci z bajek. Na pewno ponownie skorzystam z usług tej firmy przy okazji następnych uroczystości.

Jacek Goc

Skontaktuj się z nami

Kontakt